Villa 3 Ch L'Artist Piscine Privee Et Acces Plage
| Wi-Fi | Simbassäng Saltvattenspool | Privat strand Strand |
| Rökning förbjuden Rökfria rum | Barnvänligt Barnsängar | Luftkonditionering |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
Villa 3 Ch L'Artist Piscine Privee Et Acces Plage Sainte-Rose med 1 sovrum, som vetter mot havet, har ett strandnära läge ungefär 5 minuters promenad från Anse de Nogent. Villan med 2 badrum, som kan ta emot upp till 6 gäster, erbjuder möjlighet att utnyttja en terrass.
Villan ligger inom några kvarter från Plage de Clugny och Anse Vinty finns mindre än 600 meter bort.
Badlakan och handdukar finns också tillgängliga.
Det finns ett komplett kök, samt matplats. I köket finns även vattenkokare, kylskåp och glas. Gästerna kan äta middag på restaurangen Sucrerie Nogent Table D Hotes, som ligger på gångavstånd från denna villa. Busstationen Nogent ligger också ungefär 10 minuters promenad från detta boende.
- Flygplatser
- Pointe-a-Pitre Le Raizet34 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Saltvattenspool
- Strand
- Solsängar
- Trädgård
- Grill faciliteter
På rummet
- Luftkonditionering
- Terrass
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Tvättmaskin
- LCD-TV
- Barnsängar
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller Villa 3 Ch L'Artist Piscine Privee Et Acces Plage en trådlös internetanslutning?
Ja, Villa 3 Ch L'Artist Piscine Privee Et Acces Plage erbjuder Wi Fi. - ❓
Erbjuder Villa 3 Ch L'Artist Piscine Privee Et Acces Plage ett kök?
Villa 3 Ch L'Artist Piscine Privee Et Acces Plage har ett komplett kök med vattenkokare, kylskåp och glas. - ❓
Är det tillåtet att ta med husdjur till Villa 3 Ch L'Artist Piscine Privee Et Acces Plage?
Man kan bo i Villa 3 Ch L'Artist Piscine Privee Et Acces Plage med sitt husdjur.